Dahua Cloudově spravovaný PoE Switch 16x Poe 2x Combo CS4218-16ET 240W
0 hodnocení
Výrobce: Dahua
EAN: 05906667312669
SWITCH CS4218-16ET-240 16-PORTOVÝ SFP DAHUASwitch Dahua CS4218-16ET-240 je profesionální zařízení navržené pro rozsáhlé monitorovací systémy a sítě. Je vybaven 16 porty a 2 porty RJ45 UpLink / SFP a poskytuje efektivní připojení pro mnoho IP kamer, přístupových bodů nebo VoIP telefonů. Díky celkovému výkonu napájení PoE 240 W přepínač snadno zvládne i ty nejnáročnější instalace a zaručí stabilní napájení a rychlý přenos dat. Je to ideální volba pro velké kanceláře, sklady a komerční objekty.Vybrané vlastnosti:
Výkon napájecího zdroje PoE: 240 W (bt ≤90 W - port 1~2, at ≤30 W - port 3~16)
dosah PoE: 100 m (normální režim), 250 m (zapnuto) Dlouhá vzdálenost)
propustnost: 7,2 Gbps
podpora 8-pinového PoE napájení
typ pouzdra: desktop / RACK (držáky jsou součástí balení)
přepínač vrstvy 2 s technologií PoE 2.0, spravovatelný
funkce: Long-Distance, PoE Watchdog, izolace portů - VLAN, detekce smyčky
optická LED signalizace provozu
Obchody, které prodávají Dahua Cloudově spravovaný PoE Switch 16x Poe 2x Combo CS4218-16ET 240W
  • Historie ceny Dahua Cloudově spravovaný PoE Switch 16x Poe 2x Combo CS4218-16ET 240W
Zobrazit historii ceny Dahua Cloudově spravovaný PoE Switch 16x Poe 2x Combo CS4218-16ET 240W
Historie nejnižsí ceny Dahua Cloudově spravovaný PoE Switch 16x Poe 2x Combo CS4218-16ET 240W. Porovnání obchodů, které prodávají Dahua Cloudově spravovaný PoE Switch 16x Poe 2x Combo CS4218-16ET 240W.