SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Cukrářský košíček House of Marie

Cukrářský košíček House of Marie
0
0 hodnocení

Výrobce: House of Marie

EAN: 8718375850107

Výrobní číslo: 100002133191

Košíčky na muffiny s puntíky Košíčky na pečení House of Marie s krásným designem dodají vašim cupcakům výjimečný vzhled. Tyto pečicí košíčky jsou vyrobeny z mimořádně silného kvalitního papíru. Tento vysoce kvalitní papír poskytuje velmi dobrý výsledek pečení a během pečení si zachovává tvar a barvu. Díky nemastnému papíru se košíčky a náplň z nich snadno vyjímají.
Obsahuje 50 košíčků na pečení. 
Pro dosažení nejlepšího výsledku použijte košíčky na pečení v kombinaci s formou na muffiny.

Parametry

DistribuceCZ

Cena 131 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Cukrářský košíček House of Marie

  • Historie ceny Cukrářský košíček House of Marie

Zobrazit historii ceny Cukrářský košíček House of Marie

Historie nejnižsí ceny Cukrářský košíček House of Marie. Porovnání obchodů, které prodávají Cukrářský košíček House of Marie.

  • Související položky
Cukrářské košíčky - kostičky 100ks - IbiliCukrářské košíčky - kostičky 100ks - IKošíček na muffiny zelený 25ks - DecoraKošíček na muffiny zelený 25ks - DecorHouse of Marie Košíčky na muffiny 50ks žluté s puntíkyHouse of Marie Košíčky na muffiny 50ksHouse of Marie Papírový košíček na muffiny tyfrovaný zeleno žlutýHouse of Marie Papírový košíček na mufKošíčky na muffiny dárečky 50ks - House of MarieKošíčky na muffiny dárečky 50ks - HousTulipánový cukrářský košíček bílý 50 x 85mm 100 ks - WimexTulipánový cukrářský košíček bílý 50 xKošíček na muffiny růžový 50ks - House of MarieKošíček na muffiny růžový 50ks - HouseMini košíčky na muffiny MODRÉ 60ks - House of MarieMini košíčky na muffiny MODRÉ 60ks - HKošíčky na muffiny CHEVRON mátové 50 ks - House of MarieKošíčky na muffiny CHEVRON mátové 50 kKošíčky na muffiny 36ks vesmír - DecoraKošíčky na muffiny 36ks vesmír - DecorHnědé papírové košíčky na muffiny tulipán 200ks - House of MarieHnědé papírové košíčky na muffiny tuliCukrářský košíček House of MarieCukrářský košíček House of Marie

Načíst další