Converse All Star Ox Navy EUR 36.5 - diskuze
Výrobce: Converse
EAN: 022859566933
CONVERSE ALL STAR
Ahoj, jsem teniska Converse All Star OX (pro tebe Converska). Než si mě poprvé obuješ, ráda bych ti o sobě na úvod něco málo řekla.
Moje historie
Jsem nižší provedení legendární tenisky All Star Hi s víc než stoletou historií. Dostala jsem se na svět s drobný zpožděním – zhruba v padesátých letech minulého století – ale že by mě to mrzelo se říct nedá. Právě naopak. Dobu mého releasu moji stvořitelé odhadli skvěle, já se díky tomu okamžitě chytila a oblíbená jsem dodnes.
Kdo mě nosí ?
Jsem teniska na běžné nošení, tudíž je jasné, že jsme se už určitě někdy potkali, buď na ulici a nebo když jsem zrovna byla na nohou někoho z tvých kamarádů. Pronikla jsem ale i do botníků známých tváří. Rádi mě mají například Amanda Seyfried nebo Wiz Khalifa.
S čím ladím?
Jsem plátěná a nízká, takže úplně ideální na léto. Proto se ke mně vždycky budou hodit kraťasy a zkrátka takový ten klasický letní outfit. Nic rozhodně nezkazíš ani dlouhými kalhoty. A co se týče barvy, tak k modré se podle mě vždycky nejvíc hodila béžová. Ale není to nikde napsané pravidlo. A hlavně věřím, že ty mě dokážeš nakombinovat s čímkoliv.
Tak to bylo na úvod něco o mně. Doufám, že až si mě pořídíš, tak se zase dozvím něco já o tobě!
Ahoj, jsem teniska Converse All Star OX (pro tebe Converska). Než si mě poprvé obuješ, ráda bych ti o sobě na úvod něco málo řekla.
Moje historie
Jsem nižší provedení legendární tenisky All Star Hi s víc než stoletou historií. Dostala jsem se na svět s drobný zpožděním – zhruba v padesátých letech minulého století – ale že by mě to mrzelo se říct nedá. Právě naopak. Dobu mého releasu moji stvořitelé odhadli skvěle, já se díky tomu okamžitě chytila a oblíbená jsem dodnes.
Kdo mě nosí ?
Jsem teniska na běžné nošení, tudíž je jasné, že jsme se už určitě někdy potkali, buď na ulici a nebo když jsem zrovna byla na nohou někoho z tvých kamarádů. Pronikla jsem ale i do botníků známých tváří. Rádi mě mají například Amanda Seyfried nebo Wiz Khalifa.
S čím ladím?
Jsem plátěná a nízká, takže úplně ideální na léto. Proto se ke mně vždycky budou hodit kraťasy a zkrátka takový ten klasický letní outfit. Nic rozhodně nezkazíš ani dlouhými kalhoty. A co se týče barvy, tak k modré se podle mě vždycky nejvíc hodila béžová. Ale není to nikde napsané pravidlo. A hlavně věřím, že ty mě dokážeš nakombinovat s čímkoliv.
Tak to bylo na úvod něco o mně. Doufám, že až si mě pořídíš, tak se zase dozvím něco já o tobě!
Parametry
| BARVA | Modrá |
| OBDOBÍ | zimni |
| URČENÍ | pro-zeny |
| VELIKOST | EUR 36 1/2 |
Cena 1 367 Kč v 1 obchodě
Dotazy, recenze a diskuze k Converse All Star Ox Navy EUR 36.5
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Mikbaits Kulich Černý s Bambulí
Carp 'R' Us Tričko Mouthsnagger army z
Čistící pantofle do koupele Easy Feet
Norfin Čepice Viking zelená
BIG Ochranné návleky na botičky červen
Norfin Bunda Vertigo - XXL Norfin
R-SPEKT Ručník na ruce
Boty US JUNGLE typ CORDURA COYOTE vel.
Mikbaits Čepice Hurricane zelená
NIKWAX Nubuk a semiš spray-on 125ml
Batavan Foot spray 150 ml
Boty TROOPER nízké 2,5 in ČERNÉ

























Přidat dotaz