Coilcraft 0603Ls-122Xjrc Rf Inductor, 1.2Uh, 160Mhz, 0.37A, 0603 - diskuze
Coilcraft 0603Ls-122Xjrc Rf Inductor, 1.2Uh, 160Mhz, 0.37A, 0603
0 hodnocení
Výrobce: COILCRAFT
Výrobní číslo: 0603LS-122XJRC
COILCRAFT - RF INDUCTOR, 1.2UH, 160MHZ, 0.37A, 0603 - 0603LS-122XJRC
Dotazy, recenze a diskuze k Coilcraft 0603Ls-122Xjrc Rf Inductor, 1.2Uh, 160Mhz, 0.37A, 0603