Chuděj Lineární plastový žlab MCH Square 1050 mm CH1050/50S do prostoru s roštem Square - diskuze
Výrobce: Chuděj
Square 1050 mm – CH-1050/50S
LINEÁRNÍ PLASTOVÝ ŽLAB 1050 S ROŠTEM SQUARE
rozměr L = 1050 mm
rozměr L1 = 1115 mm
80 mm a žlab je výškově nastavitelný. Připojení na kanalizační
potrubí 50 mm. Součástí balení je samolepící hydroizolační fólie,
VÝHODY
nízká stavební výška 80 mm
výška rámečku žlabu 15 mm
výškové nastavení žlabu od 80 mm do 102 mm
zatížení lineárního žlabu K3 (300 kg)
mřížka nere
rozměr L = 1050 mm
rozměr L1 = 1115 mm
VÝHODY
nízká stavební výška 80 mm
výška rámečku žlabu 15 mm
mřížka nere
| Šířka | 6 cm |
Dotazy, recenze a diskuze k Chuděj Lineární plastový žlab MCH Square 1050 mm CH1050/50S do prostoru s roštem Square