Chuděj Lineární plastový žlab MCH Harmony 1050 mm CH1050/50H do prostoru s roštem Harmony
Výrobce: Chuděj
Harmony 1050 mm – CH-1050/50H
LINEÁRNÍ PLASTOVÝ ŽLAB 1050 S ROŠTEM HARMONY
rozměr L = 1050 mm
rozměr L1 = 1115 mm
80 mm a žlab je výškově nastavitelný. Připojení na kanalizační
potrubí 50 mm. Součástí balení je samolepící hydroizolační fólie,
VÝHODY
nízká stavební výška 80 mm
výška rámečku žlabu 15 mm
výškové nastavení žlabu od 80 mm do 102 mm
zatížení lineárního žlabu K3 (300 kg)
mřížka ne
rozměr L = 1050 mm
rozměr L1 = 1115 mm
VÝHODY
nízká stavební výška 80 mm
výška rámečku žlabu 15 mm
mřížka ne
| Šířka | 6 cm |
Obchody, které prodávají Chuděj Lineární plastový žlab MCH Harmony 1050 mm CH1050/50H do prostoru s roštem Harmony
Zobrazit historii ceny Chuděj Lineární plastový žlab MCH Harmony 1050 mm CH1050/50H do prostoru s roštem Harmony
Historie nejnižsí ceny Chuděj Lineární plastový žlab MCH Harmony 1050 mm CH1050/50H do prostoru s roštem Harmony. Porovnání obchodů, které prodávají Chuděj Lineární plastový žlab MCH Harmony 1050 mm CH1050/50H do prostoru s roštem Harmony.