Chuděj Lineární plastový žlab MCH Drops 1050 mm CH1050/50D do prostoru s roštem Drops - diskuze
Výrobce: Chuděj
Drops 1050 mm – CH-1050/50D
LINEÁRNÍ PLASTOVÝ ŽLAB 1050 S ROŠTEM DROPS
rozměr L = 1050 mm
rozměr L1 = 1115 mm
SPRCHOVÝ PRVEK MCH
V každé moderní koupelně by neměl chybět sprchový odtokový žlab,
který splňuje normu EN 1253 a díky unikátnímu protizápachovému systému,
nízké stavební výšce, vysokému průtoku, široké škále nadčasových
nerezových mřížek, splňuje požadavky náročného zákazníka a je tak
ideálním řešením pro vaši koupelnu. Spodní část je vyrobena z PP a PS,
rámeček žlabu a krycí mřížka jsou vyrobeny z nerez oceli dle DIN
1.4301 s možností zátěže K3 do 300 kg. Minimální stavební výška je
80 mm a žlab je výškově nastavitelný. Připojení na kanalizační
potrubí 50 mm. Součástí balení je samolepící hydroizolační fólie,
stavitelné podpěry, hmoždinky s vrutem, plastový klíč pro vyjmutí
nerezové mřížky a montážní návod.
VÝHODY
nízká stavební výška 80 mm
výška rámečku žlabu 15 mm
výškové nastavení žlabu od 80 mm do 102 mm
průtok lineárního žlabu 48 – 52 l/min.
kombinované řešení sifonu vodní hladina + uzavírací klapky
zatížení lineárního žlabu K3 (300 kg)
mřížka nerez
rozměr L = 1050 mm
rozměr L1 = 1115 mm
SPRCHOVÝ PRVEK MCH
VÝHODY
nízká stavební výška 80 mm
výška rámečku žlabu 15 mm
mřížka nerez
Parametry
| Barva roštu | Nerez |
| Délka | 105 cm |
| Hmotnost | 2,30 kg |
| Materiál | Nerez/plast |
| Typ zásilky | Balík - NZ |
| Výška | 8 cm |
| Šíře roštu | 101 - 110 cm |
| Šířka | 6 cm |
Dotazy, recenze a diskuze k Chuděj Lineární plastový žlab MCH Drops 1050 mm CH1050/50D do prostoru s roštem Drops