Chránič proudový s jištěním OEZ LMF-10B-1N-030A - diskuze
Chránič proudový s jištěním OEZ LMF-10B-1N-030A
0 hodnocení
Výrobce: OEZ
EAN: 8590125466635
Jističochránič OEZ LMF‑10B‑1N‑030A je jednomodulový přístroj kombinující proudový chránič s nadproudovou ochranou, ideální pro zabezpečení obvodů proti výpadkům zkratů, přetížení i úniku proudu. Díky šířce jen 1 modulu šetří místo v rozváděči, přitom nabízí plnou funkčnost a bezpečnost dle normy ČSN EN 61009‑2‑1. Specifikace proudového chrániče s jističem OEZ LMF-10B-1N-030A 10A 30mA typ A, OEZ:46663 Tento typ s charakteristikou B a citlivostí 30 mA (typ A) je vhodný tam, kde může docházet ke krátkodobým pulzujícím svodům stejnosměrného složení, například u LED osvětlovacích systémů nebo jiných elektronických zařízení. Vybírejte z kompletní nabídky jističů do 125A a z jističů, které můžete při umístění před elektroměr využít jako hlavní jistič. Jističe jsou určeny pro montáž do rozvaděčů. Nabízíme také jističe s odlišným jmenovitým proudem – nejčastější jsou jističe 16A, jističe 25A a jističe 10A, s charakteristikou B a charakteristikou C. Najdete u nás však i další modulové a paticové přístroje, jako například proudové chrániče, elektroměry, motorové spouštěče, svodiče napětí a další. Technické detaily proudového chrániče s jističem OEZ Jmenovitý proud: 10 A Charakteristika jističe: B Jmen. rez. proud (Idn): 30 mA Typ rez. proudu: A Napětí: 230 V AC Počet pólů: 1P + N Šířka modulu: 1 modul Zkratová vyp. schopnos