SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Carp 'R' Us Háčky Longshank Nailer ATS 10ks - vel. 4

Carp 'R' Us Háčky Longshank Nailer ATS 10ks - vel. 4
0
0 hodnocení

Výrobce: Carp ´R´ Us

EAN: 8592400999098

Vývoj tohoto háčku trval celé 3 roky a následně byl po 2 roky tajně testován, dokud jeho tvar nebyl dotažen do naprosté dokonalosti.   Vývoj tohoto háčku trval celé 3 roky a následně byl po 2 roky tajně testován, dokud jeho tvar nebyl dotažen do naprosté dokonalosti. Je považován za jeden z nejlepších háčků současné kaprařiny a používán mnoha světoznámými rybáři jako Tim Paisley, Kevin Maddocks, Steve Briggs, Dave Moore a mnoha dalšími.
Mnoho společností se pokusilo tento háček zkopírovat, ale originál je a vždy bude jen jeden! Po dlouhodobém testování jsme si jisti, že nová řada háčků ATS Technology je tím nejlepším, co je v nynější době na trhu. Je vyrobena tím nejlepším a nejrespektovanějším výrobcem háčků v Japonsku za použití té nejkvalitnější Japonské oceli. Háčky prochází patentovaným procesem temperace, která jim dodává perfektní pevnost a dlouhodobou ostrost.
Nová matná povrchová úprava, která není teflon, zaručuje dlouhodobou ochranu proti korozi a nesnižuje pevnost háčků jako je tomu u klasických teflonových háčků.
Vyzkoušejte je a nikdy nebudete chtít nic jiného!

Cena od 169 Kč - 169 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Carp 'R' Us Háčky Longshank Nailer ATS 10ks - vel. 4

Profirybar.cz
Carp'R'Us LongShank Nailer vel. 6
Přejít do Profirybar.cz

169 Kčdoba dodání neznámá

U SUMCE
Carp'R'Us LongShank Nailer vel. 6
Přejít do U SUMCE

169 Kčskladem

  • Historie nejnižší ceny Carp 'R' Us Háčky Longshank Nailer ATS 10ks - vel. 4

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky