Cane Creek Forty hlavové složení IS42/IS52 - diskuze
Výrobce: Cane Creek
EAN: 840226077710
"Hlavové složení Cane Creek Forty IS41/IS52 je určené pro rámy s kónickým krkem, horním otvorem pro ložisko 42 mm a spodním 52 mm.
Horní část - typ IS - integrované
Horní část - vnitřní průměr rámu 41.80 mm
Průměr sloupku vidlice u představce 28.6 mm
Výška horní části 9mm
Typ ložiska horní části Forty
Spodní část - typ IS - integrované
Spodní část - vnitřní průměr rámu 52.00 mm
Průměr sloupku vidlice u korunky 40 mm
Kroužek na vidlici Mosaz
Výška spodní části 1 mm
Typ ložiska spodní části Forty
Materiál 6061
Výška horní části 9mm
Typ ložiska horní části Forty
Kroužek na vidlici Mosaz
Výška spodní části 1 mm
Typ ložiska spodní části Forty
Materiál 6061
Parametry
| Barva | černá |
| Materiál těla | hliník 6061 |
| Sloupek vidlice | Tapered (1 1/8\" - 1,5\") |
| Vnější průměr horního ložiska | 41,8 mm |
| Vnější průměr spodního ložiska | 51,9 mm |
Dotazy, recenze a diskuze k Cane Creek Forty hlavové složení IS42/IS52
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Race Face Headset Spacer Kit podložka
Shimano středové složení XT BB-Mt800-P
Hlavové složení Max1 semi-integrované,
Wolf Tooth Compression Plug ježek do k
Force 1 1/8" 10 mm karbon
Ritchey Zero Logic Comp hlavové složen
Řízení Force Taper 1 1/8-1 1/2, 56mm,
Wolf Tooth sada 5 ks podložek černá 10
FSA Premium Orbit IS41 1 1/8" spodní d
Force závitové Fe 1" černé