SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Calvin Klein Trojité Balení Pánských Boxerek S Vícebarevná

Calvin Klein Trojité Balení Pánských Boxerek S Vícebarevná
0
0 hodnocení

Výrobce: CALVIN KLEIN

EAN: 8719114322459

Výrobní číslo: U2664G-XWB-S

Jaké spodní prádlo je v pánském šatníku nejvíce zastoupené? Asi nebudeme daleko od pravdy, když řekneme pohodlné boxerky. Boxerky Calvin Klein jsou přesně takové – univerzální, můžeš je nosit na každou příležitost a budeš v nich vypadat dobře v každé situaci.
Kvalitní boxerky do každého šatníku
Pánské boxerky Calvin Klein s kratší nohavičkou zajišťují dokonalý komfort pro každodenní nošení, nezáleží na tom, jestli tě čeká důležitá pracovní schůzka nebo lezení po skalách. Díky hebkému materiálu ze směsi bavlny a elastanu skvěle padnou a jsou příjemné i na dotek. Vytkávaná guma nikde netlačí a ty tak budeš mít pocit, jako bys ani žádné boxerky neměl.
Spodní prádlo Calvin Klein milují lidé po celém světě
Pánské spodní prádlo Calvin Klein patří ke stálicím módního průmyslu. Pánské boxerky jsou jedním z důkazů, že Calvin Klein ví, jak spojit kvalitu se stylem. Za více než 50 let své existence značka dokázala, že na trhu se spodním prádlem jí může konkurovat málokdo. Když se chceš na své spodní prádlo spolehnout v jakékoliv situaci, pak chceš spodní prádlo Calvin Klein.

Cena od 1 129 Kč - 1 949 Kč v 3 obchodech

Obchody, které prodávají Calvin Klein Trojité Balení Pánských Boxerek S Vícebarevná

  • Historie ceny Calvin Klein Trojité Balení Pánských Boxerek S Vícebarevná

Zobrazit historii ceny Calvin Klein Trojité Balení Pánských Boxerek S Vícebarevná

Historie nejnižsí ceny Calvin Klein Trojité Balení Pánských Boxerek S Vícebarevná. Porovnání obchodů, které prodávají Calvin Klein Trojité Balení Pánských Boxerek S Vícebarevná.

  • Související položky