SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 30 ml

Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 30 ml
0
0 hodnocení

Výrobce: BVLGARI

EAN: 783320977312

Květinová vůně, novinka roku 2017 
Bvlgari Splendida Jasmin Noir dokonale ztělesňuje luxus a prestiž klenotů značky Bvlgari. Splendida Jasmin Noir je květ fantazie. Vzácný bílý jasmín je zde předveden ve své temné podobě jako tajuplná a záhadná květina. Delikátní jasmín totiž odhaluje svou pravou krásu teprve za soumraku. Jasmín je doplněn dalšími klenoty parfémového světa, ambrou a vzácnými dřevy. 
Splendida Jasmin Noir je sytá orientální vůně, které dominuje velké jasmínové srdce. Kolem jasmínu a gardénie se ovíjejí další složky - mandle a zvláštní šťavnatě temné tóny. Splendida Jasmin Noir je teplá, sladká a výrazná, ale přesto není dusivá a otravná. Splendida Jasmin Noir se stává svůdnou vůní pravé ženy, která je elegantní i smyslná zároveň.
Bílé květy – což je vlastně překlad jména jasmínu – pocházejí z Indie a odtud se jejich obliba rozšířila během staletí do celého světa. Hrdinka Tisíce a jedné noci vyprávěla své okouzlující příběhy králi v pavilonu obklopeném jasmínovými keři, jejichž noční vůně spolu s jejím svůdným hlasem nedovolily krutému panovníkovi ani na okamžik usnout.
Jasmín je v mnoha kulturách vnímán jako silné afrodiziakum. Ne nadarmo se často jeho kytice objevuje na portrétech slavných krásek minulosti, včetně proslulých milenek korunovaných hlav. Ostatně dodnes je jasmín v celém Středomoří neodmyslitelnou součástí svatebních kytic.
K získání 1 kg jasmínu absolute je třeba nasbírat 7,5 milionu křehkých květů (600 kg), které vydávají nejintenzivnější vůni krátce před východem slunce.
Ve Splendida Jasmin Noir rozehrává Sophie Labbé čistou nótu ryzí smyslnosti podpořené exotickými dřevinami, které tvoří svůdnou výzvu k dobývání.
Složení: 
Hlava:zelená míza gardénie
Srdce jasmín sambac sladká mandle
Základ: pačuli kašmeran fazolky tonka

Parametry

KategorieParfémovaná voda
Objem100 ml
TesterNe
Určenídámská
ŘadaSplendida Jasmin Noir; Splendida

Cena od 2 577 Kč - 3 515 Kč v 4 obchodech

Obchody, které prodávají Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 30 ml

  • Historie ceny Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 30 ml

Zobrazit historii ceny Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 30 ml

Historie nejnižsí ceny Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 30 ml. Porovnání obchodů, které prodávají Bvlgari Splendida Jasmin Noir parfémovaná voda pro ženy 30 ml.

  • Související položky