Bosch Professional 1600A02NG0 VDE sada kleští 3dílná
0 hodnocení
Výrobce: Bosch
EAN: 4053423246933
Sada kleští Bosch Professional VDE (3 ks) je navržena pro profesionální použití, kde je vyžadována vysoká bezpečnost a spolehlivost při práci s elektrickým napětím. Všechny kleště v sadě jsou vyrobeny z odolné chrom-vanadiové oceli s tvrzenými řeznými hranami pro dlouhou životnost a precizní výkon. Izolace z termoplastického polyuretanu (TPU) poskytuje ochranu při práci s napětím do 1 000 V.
Bezpečnost při práci pod napětím
Všechny kleště v sadě jsou certifikovány VDE pro bezpečné použití do 1 000 V a testovány až do 10 000 V, což zajišťuje maximální ochranu při manipulaci s elektrickými zařízeními. Ideální pro elektrikáře a techniky pracující v prostředí s rizikem kontaktu s živými částmi elektrických obvodů.
Ergonomický design pro pohodlné použití
Součástí sady
1× kleště s dlouhými čelistmi VDE 200 mm
1× kombinované kleště VDE 180 mm
1× boční štípací kleště VDE 160 mm