Bit RIBE, velikost M10, úchyt 10 mm, délka 40 mm - JONNESWAY D10R40M10A - diskuze
Dotazy, recenze a diskuze k Bit RIBE, velikost M10, úchyt 10 mm, délka 40 mm - JONNESWAY D10R40M10A
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Kabel propojovací 3.7kW Heron 8896219P
Dláto s kvalitní bukovou rukojetí, 6mm
Extol Premium 8891800 SHARE20V aku šro
BOSCH Professional Aku kombinovaný šro
Dláto ploché Wood line Profi Narex - p
FDV 9009 14,4V akumulátor FIELDMANN
MAKITA DHP485RFJ Aku bezuhlíkový příkl
FDV 90201 12V akumulátor FIELDMANN