BGS Technic BGS 70120 Tužková LED/UV svítilna BGS1070120
Výrobce: BGS technic
EAN: 4048769057732
Tužkové LED/UV světlo BGS technic
Pro optimální osvětlení tmavých pracovních míst v průmyslu, dílnách,
kempování nebo domácnostech
Oieální pro práci mimo mřížku
Malý, praktický a zvláště jasný díky technologii LED
5 W COB LED hlavní světelný zdroj a 0,8 W UV bodová LED
Speciální UV světlo, pro vytvrzování speciálních lepidel a hledání
netěsností při použití fluorescenčních kapalin
S magnetickou základnou
Doba svícení až 4 hodiny
Upevňovací klip pro náprsní kapsu nebo pásek s funkcí zapnutí/vypnutí
Snadné ovládání jednou rukou
kempování nebo domácnostech
Oieální pro práci mimo mřížku
S magnetickou základnou
Doba svícení až 4 hodiny
Snadné ovládání jednou rukou
Obchody, které prodávají BGS Technic BGS 70120 Tužková LED/UV svítilna BGS1070120
Zobrazit historii ceny BGS Technic BGS 70120 Tužková LED/UV svítilna BGS1070120
Montážní lampa 40 LED SMD, skládací, n
Montážní lampa 60 LED, elektrická 230V
Kodak Svítilna Kodak ACTIVE 10 2x CR20
Montážní lampa 12V LED, nabíjecí s drž
Světlo pracovní závěsné, 20V Li-ion, 2
Dílenská montážní svítilna, COB LED, 2
Kompaktní svítilna LED, na AAAA bateri
Čelenka s čelovkou 45lm, nabíjecí, USB
Dílenská lampa, úzká, LED COB 15W, nab