BGS Technic BGS 1900-M14X1.25-B 2dílná sada závitníků M14 x 1,25 mm - diskuze
Výrobce: BGS technic
EAN: 4048769037994
Výrobní číslo: BGS101900M14X125B
Sada závitníků BGS technic z nástrojové oceli
Dotazy, recenze a diskuze k BGS Technic BGS 1900-M14X1.25-B 2dílná sada závitníků M14 x 1,25 mm
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Sada vytahováků 8ks M3-18 profi Festa
Závitníky a očka sada M3-M12 NO klasic
Sada na opravu závitů M5-M12, 131ks, G
Vratidlo na závitníky M3-M10 255mm GEK
Vratidlo na závitníky M3-M8 85mm GEKO