BGS Technic BGS 1900-M10X1.25-B 2dílná sada závitníků M10 x 1,25 mm - diskuze
Výrobce: BGS technic
EAN: 4048769037871
Výrobní číslo: BGS101900M10X125B
Sada závitníků BGS technic z nástrojové oceli
Dotazy, recenze a diskuze k BGS Technic BGS 1900-M10X1.25-B 2dílná sada závitníků M10 x 1,25 mm
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Závitník sadový metrický NO/2N Bučovic
GEKO G01001 sada závitníků
Závitníky a závitová očka, sada 32ks,
Vratidlo na závitníky M5-M12 120mm GEK
Festa Vytahováky zalomených šroubů PRO
vratidlo ráčnové pro závitníky, M5-M12
Sada závitníků a závitová očka M3-M12
Sada závitníků a oček M 0-II NO Bučovi
Sada závitníků na trubky, 3 očka, GEKO
Sada na opravu závitů M5-M12, 131ks, G
Vratidlo na závitníky M3-M8 85mm GEKO