SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Béžová třímístná pohovka Max Winzer Jeronimo

Béžová třímístná pohovka Max Winzer Jeronimo
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431075559

Výrobní číslo: 2962-3100-2044226-F07

Kolekce Jeronimo je moderní, glamour laděnou variací klasického modelu zvaného Chesterfield. Kousky jsou charakterizovány rovnými liniemi, prošíváním a dekorativními polštářky. Potah pak na dotek připomíná samet či semiš a je extrémně odolný proti oděru, o čemž svědčí hodnota Martindale, která činí úctyhodných 100 000!
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Cena 32 049 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Béžová třímístná pohovka Max Winzer Jeronimo

Bonami
Béžová třímístná pohovka Max Winzer Jeronimo
Přejít do Bonami

32 049 skladem

  • Historie nejnižší ceny Béžová třímístná pohovka Max Winzer Jeronimo

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky