Bakterie Do Akvarijního Filtru Tekutá Biologická Kultura 250 ML
Výrobce: Dennerle
EAN: 04001615016796
BAKTERIE DO AKVARIJNÍHO FILTRU TEKUTÁ BIOLOGICKÁ KULTURA 250 MLVysoce kvalitní koncentrovaná smíšená kultura živých čisticích a filtračních bakterií. Zpracovává výkaly ryb, zbytky potravy a rostlin i na těžko přístupných místech. Aktivuje akvarijní filtr a zvyšuje jeho účinnost. Aktivuje podklad. Obsahuje bakterie zpracovávající organické odpady: odpady na dně a ve filtru. Odstraňuje jedovaté látky. Pro všechna sladkovodní akvária. Balení 250 ml na 1250 litrů akvarijní vody.
Předávkování může vést k vážným následkům.
Skladování v dosahu dětí představuje riziko pro jejich bezpečnost.
Nepozornost při seznámení s návodem může mít nebezpečné následky.BAKTERIE DO AKVARIJNÍHO FILTRU TEKUTÁ BIOLOGICKÁ KULTURA 250 ML
Předávkování může vést k vážným následkům.
Skladování v dosahu dětí představuje riziko pro jejich bezpečnost.
Nepozornost při seznámení s návodem může mít nebezpečné následky.BAKTERIE DO AKVARIJNÍHO FILTRU TEKUTÁ BIOLOGICKÁ KULTURA 250 ML
Cena 492 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají Bakterie Do Akvarijního Filtru Tekutá Biologická Kultura 250 ML
Zobrazit historii ceny Bakterie Do Akvarijního Filtru Tekutá Biologická Kultura 250 ML
Historie nejnižsí ceny Bakterie Do Akvarijního Filtru Tekutá Biologická Kultura 250 ML. Porovnání obchodů, které prodávají Bakterie Do Akvarijního Filtru Tekutá Biologická Kultura 250 ML.
Kapka BALKONOVÉ ROSTLINY 1000ml
Hnojivo Agro Natura Organické hnojivo
Hnojivé tyčinky na orchideje 30ks
AGRO CS Močovina 3 kg
Expert plus/+Fe/10kg/kb/FO +
AGRO CS Kapalné hnojivo pro růže 1 L
AGRO CS NATURA Přírodní hnojivo pro bo
Boiler cleaner E (UE) 10kg 10-20%
Hoštické hn.MUŠKÁTY s guán. 500ml +
AG Biomin RAJČATA 1kg +
Hnoj.na trávník 20kg/CS =
Trávníková náplast 3v1 1kg FLORIA

























