0
0 hodnocení

Výrobce: Carrera

EAN: 4007486310285

Na cestách ve dvou závodních sériíchMcLaren 720S GT3 byl v rámci svého programu na částečný úvazek spuštěn řidič Christian Klien podle vzorce 1. Dne Circuit Zolder v Belgii, Nürburgringu a nizozemském Circuit Assen byl rakouským pilotem týmu JP Motorsport za daní vozu s číslem vzletu 15 a v Holandsku získalo silné páté místo v prvních závodech. Jako hostitelský startér však nebyli řidiči ani tým. Kromě DTM přichytila autíčko také na startovací linii v GT-Open.Trvale v závodním závoděCarrera DIGITAL 132 McLaren 720S GT3 Slotcar se na dráze Carrera závodní dráhy na rozdíl od kliknutí DTM neprovádí jen částečný úvazek, ale také dlouhodobé používání. Přední, zadní a brzdové světlo spolu s originálním originálním originálním originálním provedením zajistí opravdovou atmosféru v obývacím pokoji. Autíčko Carrera lze individuálně nastavit a digitálně řídit.Tento text byl přeložen strojově.ParametryMěřítko: 1:32druh autodráhy: DIGITAL 132Číslo výrobce: 20031028Název modelu: McLaren 720S GT3 „JP Motorsport|ツ| č. 15“Provedení modelu: RtRVěkové kategorie: od 8 letKategorie produktu: autoObsah dodávkyAutoHlavní cíl2 náhradní bruskyEAN: 4007486310285