Armani Sì Intense parfémovaná voda plnitelná pro ženy 100 ml
Výrobce: Armani
EAN: 3614273734875
Výrobní číslo: pGA460100
Sì Intense od značky Giorgio Armani zahrnuje energii sebevědomí, která charakterizuje ženu Sì: dynamická, ženská, vášnivá a svobodná. Sì Intense zahrnuje neodolatelně moderní ženskost, která je středobodem této nové intenzivní chyprově-vanilkové vůně, a nabízí své nositelce rafinovaný a svůdný podpis. Intenzivní a zároveň smyslná a nezkrotná Sì Intense zve ženy, aby žily s intenzitou, řekly životu hlasité ano a přijaly jeho nekonečné možnosti. Nejprve vás potěší ovocné akordy černého rybízu, který se v srdci vůně mísí s opojnou, sametově hebkou vůní růže a dřevitě-ovocnými tóny davany, která připomíná sladkost meruněk. Základ zcela ovládne lahodná vanilka a vanilkový bourbon, sladké pačuli a silná stopa černého čaje. Vůně Sì Intense se skrývá v exkluzivním flakonu, ze kterého čiší luxus, který ztělesňuje ty nejlepší výsledky sklářských mistrů a který je zdoben působivým zlatým logem Sì vyraženým ve skle.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2023 a byla vytvořena s ohledem na přírodu - díky inovativní náhradní náplni lze původní flakon Sì Intense jednoduše znovu naplnit. Tváří vůně se stala herečka Cate Blanchett.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2023 a byla vytvořena s ohledem na přírodu - díky inovativní náhradní náplni lze původní flakon Sì Intense jednoduše znovu naplnit. Tváří vůně se stala herečka Cate Blanchett.
Parametry
| Objem | 1 ml; 10 ml |
| Odstřik | ANO |
| Tester | 1 |
Cena od 65 Kč - 3 449 Kč v 4 obchodech
Obchody, které prodávají Armani Sì Intense parfémovaná voda plnitelná pro ženy 100 ml
Zobrazit historii ceny Armani Sì Intense parfémovaná voda plnitelná pro ženy 100 ml
Historie nejnižsí ceny Armani Sì Intense parfémovaná voda plnitelná pro ženy 100 ml. Porovnání obchodů, které prodávají Armani Sì Intense parfémovaná voda plnitelná pro ženy 100 ml.
Lancome Tresor - parfémová voda s rozp
Gres Cabotine Rose Toaletní voda 100ml
Moschino Pink Bouquet - toaletní voda
Dunhill Custom Toaletní voda 100ml
Perry Ellis 360° 100 ml toaletní voda
Burberry London for woman 1995 parfémo
Jaguar Classic Black Toaletní voda 100
Elizabeth Taylor Gardenia parfemovaná
Cacharel Yes I Am - EDP 30 ml
Cuba Prestige 90ml EDT M
NARCISO RODRIGUEZ - Pure Musc - Parfém
Yves Saint Laurent Rive Gauche 100ml E




























