Apart/Biamp REVAMP4240T Zesilovač třídy D 4kanály - diskuze
Výrobce: APART
EAN: 05420035206522
Apart REVAMP4240T – 4-digitální kanály (třída D) 100V zesilovač 4x230W
Apart REVAMP4240T – 4-kanálové digitální reproduktory (třída D) 100V zesilovač 4x230W Zde je další z vysoce kvalitních perliček, které nám nabízí belgický výrobce světoznámého audio zařízení – Apart Audio. Zesilovač REVAMP4240T, o kterém je řeč, bezpochyby splní očekávání i těch nejnáročnějších příjemců. Model byl ve srovnání s konkurenčními řešeními navržen s důrazem na každý, i ten nejmenší detail. REVAMP4240T se vyznačuje snadným používáním, spolehlivostí a samozřejmě vysokým výstupním výkonem.
Zařízení vytvořené pro profesionály REVAMP4240T není obyčejný zesilovač. Jedná se o profesionální 4-kanálový digitální výkonový zesilovač, který disponuje výstupním výkonem 4x240 W při 100 V/4 Ohm – nebo po tehdejším přemostění až 2 kanálů – 2x480 W při 100 V/8 Ohm. Stojí za zmínku, že konstrukce tohoto zařízení je založena na spolehlivém modulu zesilovače pracujícího ve třídě D – Hypex a také na mimořádně výkonném napájecím zdroji SMPS. Co v sobě skrývá 4-kanálový napájecí zdroj REVAMP4240T? V modelu REVAMP4240T najdeme sadu diodových kontrolek umístěných na předním panelu, které umožňují rychlé ověření stavu provozu zařízení. Vstupní výkon je řízen obvody omezovače – pro