SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Andalea MC/9007 Pánské boxerky 2XL/3XL černá

Andalea MC/9007 Pánské boxerky 2XL/3XL černá
0
0 hodnocení

Výrobce: ANDALEA

Kategorie: Pánské erotické prádlo Typ: Sexy boxerky Výrobce: AndaleaPikantní a překvapující boxerky od firmy Andalea to jsou bezvýznamné přívlastky pro tento model. Byly ušity z černého latexu. Zepředu na háčcích zahalují majitelovo mužství, avšak díky tomuto řešení se může situace rychle změnit a atmosféra houstne. Aby toho nebylo málo, tak na zadní části je vystřižený kus látky, který odhaluje mužské pozadí. Toto je neslýchané a netradiční řešení ve světě pánského spodního prádla. Tento model se hodí k opravdu odvážným mužům, kteří rádi vyhledávají nové zkušenosti ve světě ostré erotiky. Doporučujeme těm párům, pro které je materiál podobný kůži, který obepíná postavu, ještě pořád málo!Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Andalea

Parametry

Velikost2XL/3XL
barvačerná

Cena 849 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Andalea MC/9007 Pánské boxerky 2XL/3XL černá

Upozornění

Na této stránce se může vyskytovat nevhodný obsah pro mladistvé.
Pro vstup na tuto stránku musíte být starší 18 let a souhlasit, že neposkytnete přístup k obsahu nezletilým či jinak nezpůsobilým osobám.


Souhlasím a jsem starší 18 let Odejít

  • Historie ceny Andalea MC/9007 Pánské boxerky 2XL/3XL černá

Zobrazit historii ceny %item%

Historie nejnižsí ceny Andalea MC/9007 Pánské boxerky 2XL/3XL černá. Porovnání obchodů, které prodávají Andalea MC/9007 Pánské boxerky 2XL/3XL černá.

  • Související položky