SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Andalea MC/9006 Pánské boxerky L/XL červená

Andalea MC/9006 Pánské boxerky L/XL červená
0
0 hodnocení

Výrobce: ANDALEA

Kategorie: Pánské erotické prádlo Typ: Sexy boxerky Výrobce: AndaleaNovinkou na trhu se spodním prádlem je série elastických boxerek se zipem, které jsou navrhnuty tak, aby se v nich každý cítil velmi pohodlně. Představujeme Vám boxerky od firmy Andalea, které svým jednoduchým střihem připomínají sportovní spodní prádlo. Byly ušity z hladké, červené látky s černými doplňky. Potrhují majitelovu mužnost. Navíc svým ohnivým provedením se stříbřitým zipem uprostřed, jsou příkladem bezostyšného přístupu k pánskému spodnímu prádlu. Doslova v okamžiku odhalí to, co mají zahalovat! Ocení je muži, kteří mají rádi své pohodlí. Uplatní se, hledáte-li nějaké okořenění svých schůzek.  Přinesou moment překvapení.Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Andalea

Parametry

VelikostL/XL
barvačervená

Cena 769 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Andalea MC/9006 Pánské boxerky L/XL červená

Upozornění

Na této stránce se může vyskytovat nevhodný obsah pro mladistvé.
Pro vstup na tuto stránku musíte být starší 18 let a souhlasit, že neposkytnete přístup k obsahu nezletilým či jinak nezpůsobilým osobám.


Souhlasím a jsem starší 18 let Odejít

  • Historie ceny Andalea MC/9006 Pánské boxerky L/XL červená

Zobrazit historii ceny Andalea MC/9006 Pánské boxerky L/XL červená

Historie nejnižsí ceny Andalea MC/9006 Pánské boxerky L/XL červená. Porovnání obchodů, které prodávají Andalea MC/9006 Pánské boxerky L/XL červená.

  • Související položky