SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Andalea Elephant pink Pánská tanga 2XL/3XL růžová

Andalea Elephant pink Pánská tanga 2XL/3XL růžová
0
0 hodnocení

Výrobce: ANDALEA

Kategorie: Pánské erotické prádlo Typ: Pánská tanga Výrobce: AndaleaŠedý a chmurný, zbavený smyslu pro humor sexuální život? Ne s tímto erotickým spodním prádélkem od firmy Andalea! Půvabná pánská tanga na tenoučkých gumičkách, které zvýrazňují svalnatý, mužský zadek. Přední část to je hvězda večera – slon s očičkama, a velkýma ušima na příjemném růžovém materiálu tvořícím podklad. Jako každý správný slon má i ten náš chobot, který představuje prostor pro mužství. Určeno pro muže, kteří se nebojí výzev. A kdo říkal, že v ložnici musí překvapovat a svádět jenom žena?! Úsměv a spokojenost Vaší vyvolené je jistý, a která žena by odolala tak slaďounce hledícímu slonovi?Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Andalea

Parametry

Velikost2XL/3XL
barvarůžová

Cena 412 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Andalea Elephant pink Pánská tanga 2XL/3XL růžová

Upozornění

Na této stránce se může vyskytovat nevhodný obsah pro mladistvé.
Pro vstup na tuto stránku musíte být starší 18 let a souhlasit, že neposkytnete přístup k obsahu nezletilým či jinak nezpůsobilým osobám.


Souhlasím a jsem starší 18 let Odejít

  • Historie ceny Andalea Elephant pink Pánská tanga 2XL/3XL růžová

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Andalea Elephant pink Pánská tanga 2XL/3XL růžová. Porovnání obchodů, které prodávají Andalea Elephant pink Pánská tanga 2XL/3XL růžová.

  • Související položky