Ams Osram Group Kw Dslp31.cc-Jxjz-4O9Q-46A6 Led, Hb, Aec-Q102, White, 3500K, 71Lm - diskuze
Výrobce: AMS OSRAM GROUP
Výrobní číslo: KW DSLP31.CC-JXJZ-4O9Q-46A6
AMS OSRAM GROUP - LED, HB, AEC-Q102, WHITE, 3500K, 71LM - KW DSLP31.CC-JXJZ-4O9Q-46A6
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Osram klasik, 6W, E27, studená bílá
LED žárovka E27 Osram Filament CLA FIL
Philips Classic LEDspot GU10 3,1 W 36
LED žárovka GU10 PAR16 Osram VALUE 5W
ELECO VEP SMS-99 R rudá signálka 230V
T-LED Usměrňovací můstky pro LED pásky
LED žárovka GU10 PAR16 Osram VALUE 6,9
Panlux LEDMED PŘÍDAVNÝ DRŽÁK pro STOJA
Philips klasik, 10,5W, E27, teplá bílá
Osram Value, klasik, 8,5W, E27, teplá
EMOS LED žárovka Classic JC A++ 4,5W E