SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Amix Nutrition Myo Sterones 90 tablet

Amix Nutrition Myo Sterones 90 tablet
0
0 hodnocení

Výrobce: Amix Nutrition

EAN: 8594159535732

Výrobní číslo: 8594159535732

MyoSterones je kombinací vysoce kvalitního extraktu Parchy Saflorové, neboli Maralího kořenu s vysokým obsahem ecdysteronů a bylinným komplexem. MyoSterones je kombinací vysoce kvalitního extraktu Parchy Saflorové, neboli Maralího kořenu s vysokým obsahem ecdysteronů a bylinným komplexem, který se skládá z extraktu smldince chlupatého, řeřichy peruánské, damiány pravé, gamma oryzanolu a extraktu pískavice řecké seno.

Maral Root – je přírodní extrakt s vysokým obsahem ecdysteronů (90%). Podporuje osvěžení těla, normální stav kardiovaskulární soustavy a mentální zdraví. Dále pomáhá zvyšovat imunitu.

Diosgenin – extrakt z oddenků smldince chlupatého, neboli Dioscorei Villosi. Mexický wild yam, neboli smldinec chlupatý, obsahuje DHEA prekurzory a je známý svým účinkem na podporu hormonální produkce. Extrakt ze smldince obsahuje glykosidy a steroidní saponiny, diosgenin, alkaloidy, taniny, fytosteroly a škrob.

Peruvian Maca– je používána po mnoho stolení lidmi v Peru pro její podporu energie a vytrvalosti. Podporuje fyzické a duševní zdraví, sexualitu a plodnost.

Damiana Extract– je keř pocházející z jihozápadního Texasu. Damiána pravá pomáhá udržovat normální sexuální zdraví a duševní pohodu. Pomáhá s kontrolou těle

Parametry

Barvavícebarevná

Cena 759 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Amix Nutrition Myo Sterones 90 tablet

  • Historie ceny Amix Nutrition Myo Sterones 90 tablet

Zobrazit historii ceny Amix Nutrition Myo Sterones 90 tablet

Historie nejnižsí ceny Amix Nutrition Myo Sterones 90 tablet. Porovnání obchodů, které prodávají Amix Nutrition Myo Sterones 90 tablet.

  • Související položky