Abracon Abm8Gaig-25.000Mhz-8-7Z-T Crystal, Aec-Q200, 25Mhz, 3.2Mm X 2.5Mm - diskuze
Abracon Abm8Gaig-25.000Mhz-8-7Z-T Crystal, Aec-Q200, 25Mhz, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM8GAIG-25.000MHZ-8-7Z-T
ABRACON - CRYSTAL, AEC-Q200, 25MHZ, 3.2MM X 2.5MM - ABM8GAIG-25.000MHZ-8-7Z-T