Abracon Abm8Gaig-16.000Mhz-8-7Z-T3 Crystal, Aec-Q200, 16Mhz, 3.2Mm X 2.5Mm - diskuze
Abracon Abm8Gaig-16.000Mhz-8-7Z-T3 Crystal, Aec-Q200, 16Mhz, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM8GAIG-16.000MHZ-8-7Z-T3
ABRACON - CRYSTAL, AEC-Q200, 16MHZ, 3.2MM X 2.5MM - ABM8GAIG-16.000MHZ-8-7Z-T3