Abracon Abm8Aig-20.000Mhz-12-1Z-T Crystal, Aec-Q200, 20Mhz, 3.2Mm X 2.5Mm - diskuze
Abracon Abm8Aig-20.000Mhz-12-1Z-T Crystal, Aec-Q200, 20Mhz, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM8AIG-20.000MHZ-12-1Z-T
ABRACON - CRYSTAL, AEC-Q200, 20MHZ, 3.2MM X 2.5MM - ABM8AIG-20.000MHZ-12-1Z-T