Abracon Abm11W-32.0000Mhz-8-D1X-T3 Crystal, 32Mhz, 8Pf, Smd, 2Mm X 1.6Mm - diskuze
Abracon Abm11W-32.0000Mhz-8-D1X-T3 Crystal, 32Mhz, 8Pf, Smd, 2Mm X 1.6Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM11W-32.0000MHZ-8-D1X-T3
ABRACON - CRYSTAL, 32MHZ, 8PF, SMD, 2MM X 1.6MM - ABM11W-32.0000MHZ-8-D1X-T3
Dotazy, recenze a diskuze k Abracon Abm11W-32.0000Mhz-8-D1X-T3 Crystal, 32Mhz, 8Pf, Smd, 2Mm X 1.6Mm