Abracon Abm11Aig-48.000Mhz-7-4Z-T Crystal, Aec-Q200, 48Mhz, 7Pf, 2 X 1.6Mm - diskuze
Abracon Abm11Aig-48.000Mhz-7-4Z-T Crystal, Aec-Q200, 48Mhz, 7Pf, 2 X 1.6Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM11AIG-48.000MHZ-7-4Z-T
ABRACON - CRYSTAL, AEC-Q200, 48MHZ, 7PF, 2 X 1.6MM - ABM11AIG-48.000MHZ-7-4Z-T