Abracon Abm11Aig-24.000Mhz-3Z-T Crystal, Aecq200, 24Mhz, 10Pf, 2 X 1.6Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM11AIG-24.000MHZ-3Z-T
ABRACON - CRYSTAL, AECQ200, 24MHZ, 10PF, 2 X 1.6MM - ABM11AIG-24.000MHZ-3Z-T