590.HGE10003 SCAME Vypínač nástěnný 100A 3P IP65 hliníkový
Výrobce: SCAME
EAN: 8001636140742
Průmyslový vypínač/odpojovač řady ISOLATORS-AL v hliníkovém pouzdru. Jmenovitý proud 100A, 3P, vysoké krytí IP65, standardní šedo/černá rukojeť. Rukojeť uzamykatelná v obou polohách vypnuto/zapnuto. Box pro nástěnnou montáž s rozměry 210x150x106mm.
Parametry
| Jmenovitý proud [A] | 100A |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Hliník |
| Materiál odolný UV | ano |
| Mechanická odolnost | IK10 |
| Ovladač spínače | šedo/černý |
| Počet pólů | 3P |
| Provozní teplota [°C] | -25°C až +60°C |
| Záruka | 2 roky |
| Řazení spínače | 0-1 |
Obchody, které prodávají 590.HGE10003 SCAME Vypínač nástěnný 100A 3P IP65 hliníkový
Zobrazit historii ceny 590.HGE10003 SCAME Vypínač nástěnný 100A 3P IP65 hliníkový
Historie nejnižsí ceny 590.HGE10003 SCAME Vypínač nástěnný 100A 3P IP65 hliníkový. Porovnání obchodů, které prodávají 590.HGE10003 SCAME Vypínač nástěnný 100A 3P IP65 hliníkový.