SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním
Vyhledat obchod:

Stavebniny

Filtr:
Bagno.CZ
5 hodnocení

Bagno.CZ

Vše do koupelny - jsme online obchod s vybavením koupelen. Obklady, dlažby, luxfery, vany, sprchové kouty, sprchy, umývadla, baterie, vaničky, dřezy, wc, bidety, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, podlahové žlaby, vpusti. Ze značek u nás najdete Rako, RAVAK, JIKA, Grohe, Hansgrohe, MAPEI, Geberit, Novaservis, Alcaplast, SanSwiss, Laufen a další. Nabízíme více jak 10.000 položek. Máme vlastní sklady v Praze a Brně. Doprava je po celé ČR s expedicí do 24 hodin.

www.bagno.cz

Biodeska Matili
5 hodnocení

Biodeska Matili

Zkušenosti s výrobou biodesky již od roku 1994. Biodeska (3-vrstvá lepená masivní deska) se vyrábí z listnatých a také z jehličnatých dřevin. Skládá se ze tří vrstev vzájemně na sebe lepených. Vnější vrstvy jsou složeny z průběžných lamel lepených po délce. Středová vrstva je lepena z lamel, které jsou na sebe průběžně podélně napojeny. Středová vrstva je lepena pod úhlem 90° proti vrchním vrstvám. Pro stabilitu desek je důležitá i vlhkost masivu v toleranci 6 - 10 %.

biodeska.cz

Boppe internetový obchod
6 hodnocení

Boppe internetový obchod

Ploty, brány a oplocení Boppe - nakupujte u profesionálů! Ploty, brány, pletiva a branky jsou hlavní součástí naší nabídky. Potřebujete-li pletivo z PVC nebo pletivo okrasné, sháníte-li napínák nebo EURO panel, případně chcete-li pořídit zahradní bránu, pak právě u nás najdete to co hledáte. A možná ještě víc! Naše široká nabídka obsahuje také všechno příslušenství a nezbytné doplňky k plotům a tak podobně.

ploty.boppe.cz