Revoluční ketonová dieta za akční ceny na Ketomix.cz!

 

Patříte mezi ty, kteří chtějí právě teď změnit postavu nebo doplnit jídelníček o ty správné potraviny? Pokud ano, dělejte to hned od začátku správně a efektivně! Obraťte se na odborníky z Ketomix.cz, kteří Vám poradí jak!

Tento revoluční způsob hubnutí na principu ketózy přináší reálné výsledky. Funguje na principu odstranění cukrů, což nutí tělo čerpat z tukových zásob. Tento proces ketózy nastává pouze při konzumaci bílkovin a zeleniny

 

 

Abyste nemuseli tápat v bludišti vhodných potravin (a výsledky tak opravdu přišly) a zároveň dostávali vyvážený poměr kalorií, živin, minerálů a vitamínů, přináší KetoMix dieta připravená jídla určená pro celodenní režim. Nemusíte se bát jednotvárnosti - sami poznáte vysokou rozmanitost jídel. V nabídce jsou:

 

- proteinové polévky

- proteinové kaše

- proteinové kokteily

- přílohy

- pomazánky

- sušenky a čokolády

- nápoje

- proteinové kaše a mnoho dalších

 

Během ledna můžete získat 2 týdny diety zdarma (v případě nákupu 4 týdenní diety)! Ušetříte tak 3 200,-, které můžete dále využít!

 

 

Spolehnout se můžete na rychlé doručení a podporu 7 dní v týdnu! Z produktů Ketomix můžete také skvěle vařit - inspiraci můžete čerpat kdykoliv přímo na webu Ketomix.cz.