Věnujete se sportu rekreačně či profesionálně a záleží vám nejen na vašem zdraví a kondici, ale také na kvalitním sportovním oblečení, obuvi a dalších doplňcích? Chcete se cítit příjemně v každém směru a nic nenechat náhodě? Nakupujte přes Decathlon.

 

Decathlon – e-shop pro ještě lepší sportovní výkony

 

Věnujete se atletice, cyklistice, turistice, fotbalu či stanování a dalším sportovním odvětvím či zážitkům volného času? Potom vás zajisté bude zajímat kompletní sortiment od oblečení přes výbavu až po obuv, při kterém jde o kvalitu, prestižnost a pohodlí.

 

A to vše i něco navíc vám zajistí francouzský obchodní řetězec Decathlon.

 

Decathlon byl ve Francii na trh uvedený již v roce 1976 a postupně se rozšířil až do 26 zemí světa včetně České republiky. Charakteristickými znaky této značky je nadšení pro sport, vitalita, energie a odpovědnost, dostupnost, bezpečnost, jednoduchost a design, které se odráží i na vysoké kvalitě a oblíbenosti produktů.

 

Obsahem produktů a služeb této značky je sortiment určený pro sport a volný čas, a to od oblečení přes obuv až po kompletní vybavení. Decathlon nabízí sortiment, který pokrývá až 70 sportovních odvětví včetně volného času. Takže na svoje si přijdou jak nadšenci cyklistiky, tak i milovníci běhu, ale také golfu, fotbalu, hokeje, plavání, kempování, snowboardingu, lyžování a mnohých dalších sportů, her a zálib.

 

 

Kromě sítě prodejen se zkušeným personálem, můžete nakupovat i přes kvalitní online e-shop, díky kterému vás čekají nákupy z pohodlí domova a s doručením zboží až na místo určení dle vašich požadavků.

 

 

Zákazníci mají možnost nakupovat s veškerými výhodami věrnostního programu a k nákupům využít inspiraci a nabídku z aktuálních katalogů a letáků.

 

 

Značka Decathlon se neustále drží vysokého standardu a nabízí zboží až 20 privátních značek. Produkty jsou navrženy tak, aby si mohli vybrat, jak vášniví a profesionální sportovci, tak i ti rekreační, a proto je kladený důraz především na kvalitu výrobků a pestrou paletu výběru.

 

 

Výběr produktů je přehledně rozdělený a označený ne standardně jako oblečení, obuv a volný čas, ale přímo podle jednotlivých odvětví, takže zde najdete oddělení jako plavání, běh, fitness, jezdectví, fotbal atd. a v nich konkrétní potřeby pro konkrétní druh sportu a využití volného času.

 

 

Pod značkou Decathlon najdete vše, co potřebujete pro sport a aktivní život.

 

Přejít do Decahlon