Klíč na výpustné šrouby olejových van BMW, Audi, 19 mm x M16 Spline - ASTA - diskuze
Výrobce: ASTA
EAN: 5901583511042
Výrobní číslo: A153W
Klíč na výpustné šrouby (zátky) olejových van, velikosti XZN M16 a 19 mm – ASTA A-153W Pasuje na bezpečnostní výpustné šrouby s profilem XZN M16 („tisícihran“, i s výstupkem uprostřed). Rozměry: - nástrčný šestihran 19 mm - tisícihran („trojitý čtverec“) XZN M16 s otvorem 8 mm Technické parametry: - délka klíče: 24 cm - určeno např. pro: Audi (A4, A6), BMW, Porsche - vyrobeno z chrom-molybdenové oceli (Cr-Mo)
Cena od 215 Kč - 259 Kč v 2 obchodech
Dotazy, recenze a diskuze k Klíč na výpustné šrouby olejových van BMW, Audi, 19 mm x M16 Spline - ASTA
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
![Ruční čerpadlo pákové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapaliny](https://d.sledujcenu.cz/16111/item_25251140.jpg)
![Klíč na olejové filtry 64 mm, 14hranný, pro TOYOTA, LEXUS, NISSAN, HONDA](https://d.sledujcenu.cz/16031/item_25247129.jpg)
![Klíč na olejový filtr DSG převodovky koncernu Volkswagen, 1/2](https://d.sledujcenu.cz/2402/18643/item_37659205.jpg)
![Klíč na olejové filtry (volitelný rozsah 60-105/60-160 mm) - BGS](https://d.sledujcenu.cz/2202/16473/item_25255749.jpg)
![Plastová vanička pro zachycení úniku olejů Oil Tray](https://d.sledujcenu.cz/16039/item_25250031.jpg)
![Odsávací pumpička na olej 1,5 L - Tona Expert E200231](https://d.sledujcenu.cz/16007/item_25249415.jpg)
![Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA](https://d.sledujcenu.cz/16030/item_25250624.jpg)
![Hlavice na povolování olejových filtrů 64,5 mm, TOYOTA LEXUS 14hranná - JONNESWAY AI050140](https://d.sledujcenu.cz/16098/item_25246178.jpg)
![Hlavice na povolování olejových filtrů KIA/Hyundai - BGS 0997](https://d.sledujcenu.cz/16017/item_25246195.jpg)
![Sada zástrčných klíčů na výpustné šrouby oleje, 3/8](https://d.sledujcenu.cz/16030/item_25251711.jpg)
![Průhledná polypropylénová odměrná nádobka 3 l](https://d.sledujcenu.cz/16037/item_25250501.jpg)
![Záchytná vana na olej, s roštem, 260 litrů, pro 4 sudy, s nožičkami](https://d.sledujcenu.cz/15954/item_25253656.jpg)
Přidat dotaz