SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Klíč na výpustné šrouby olejových van BMW, Audi, 19 mm x M16 Spline - ASTA - diskuze

Klíč na výpustné šrouby olejových van BMW, Audi, 19 mm x M16 Spline - ASTA
0
0 hodnocení

EAN: 5901583511042

Výrobní číslo: A153W

Klíč na výpustné šrouby (zátky) olejových van, velikosti XZN M16 a 19 mm – ASTA A-153W Pasuje na bezpečnostní výpustné šrouby s profilem XZN M16 („tisícihran“, i s výstupkem uprostřed). Rozměry: - nástrčný šestihran 19 mm - tisícihran („trojitý čtverec“) XZN M16 s otvorem 8 mm Technické parametry: - délka klíče: 24 cm - určeno např. pro: Audi (A4, A6), BMW, Porsche - vyrobeno z chrom-molybdenové oceli (Cr-Mo)

Cena od 215 Kč - 259 Kč v 2 obchodech

Dotazy, recenze a diskuze k Klíč na výpustné šrouby olejových van BMW, Audi, 19 mm x M16 Spline - ASTA

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

  • Související položky
Ruční čerpadlo pákové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo pákové sudové, na benzíKlíč na olejové filtry 64 mm, 14hranný, pro TOYOTA, LEXUS, NISSAN, HONDAKlíč na olejové filtry 64 mm, 14hrannýKlíč na olejový filtr DSG převodovky koncernu Volkswagen, 1/2Klíč na olejový filtr DSG převodovky kKlíč na olejové filtry (volitelný rozsah 60-105/60-160 mm) - BGSKlíč na olejové filtry (volitelný rozsPlastová vanička pro zachycení úniku olejů Oil TrayPlastová vanička pro zachycení úniku oOdsávací pumpička na olej 1,5 L - Tona Expert E200231Odsávací pumpička na olej 1,5 L - TonaPřípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTAPřípravek na demontáž ramen a tlumičů Hlavice na povolování olejových filtrů 64,5 mm, TOYOTA LEXUS 14hranná - JONNESWAY AI050140Hlavice na povolování olejových filtrůHlavice na povolování olejových filtrů KIA/Hyundai - BGS 0997Hlavice na povolování olejových filtrůSada zástrčných klíčů na výpustné šrouby oleje, 3/8Sada zástrčných klíčů na výpustné šrouPrůhledná polypropylénová odměrná nádobka 3 lPrůhledná polypropylénová odměrná nádoZáchytná vana na olej, s roštem, 260 litrů, pro 4 sudy, s nožičkamiZáchytná vana na olej, s roštem, 260 l

Načíst další