SmallRig Shading Hood for FUJIFILM X half Charcoal Silver 5709
Výrobce: SmallRig
EAN: 6941590025926
Sluneční clona SmallRig Shading Hood (Half) je navržena přesně pro fotoaparáty FUJIFILM X-H2 a X-H2S. Díky svému tvarování dokonale sedí na zadní LCD displej a účinně blokuje přímé sluneční světlo, které by mohlo snižovat viditelnost při focení nebo natáčení. Jednoduchá instalace bez nářadí
Clonu nasadíte během okamžiku a není k tomu potřeba žádné nářadí. Je ideální pro fotografy pracující v terénu, kteří potřebují rychlé a flexibilní řešení pro práci za jakýchkoliv světelných podmínek.
Clonu nasadíte během okamžiku a není k tomu potřeba žádné nářadí. Je ideální pro fotografy pracující v terénu, kteří potřebují rychlé a flexibilní řešení pro práci za jakýchkoliv světelných podmínek.
Parametry
| Distribuce | CZ |
| Značka | SmallRig |
Cena od 650 Kč - 890 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají SmallRig Shading Hood for FUJIFILM X half Charcoal Silver 5709
Zobrazit historii ceny SmallRig Shading Hood for FUJIFILM X half Charcoal Silver 5709
Historie nejnižsí ceny SmallRig Shading Hood for FUJIFILM X half Charcoal Silver 5709. Porovnání obchodů, které prodávají SmallRig Shading Hood for FUJIFILM X half Charcoal Silver 5709.
JJC gumová očnice EF-XT50L pro Fujifil
JJC sluneční clona LH-SH174 pro Sony F
JJC gumová očnice EC-R5II pro Canon EO
JJC gumová očnice ES-EP21 pro Sony a1
JJC gumová očnice EC-R1C pro Canon R1
JJC gumová očnice EN-DK29S pro Nikon
SmallRig Shading Hood for FUJIFILM X h
JJC sluneční clona + krytka LH-XF27 pr
JJC gumová očnice EC-R5IIC pro Canon E
Sluneční clona Jjc LH-XF1650 pro Fuji
Freewell Sluneční clona pro Fuji X100
Canon očnice ER-i








