SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Seachem Reef Dip 250 ml Jod pro dezinfekci korálů

Seachem Reef Dip 250 ml Jod pro dezinfekci korálů
0
0 hodnocení

Výrobce: Seachem

EAN: 00000116061605

Seachem Reef Dip 250 ml Jód na dezinfekci korálů
Seachem Reef Dip je přípravek na dezinfekci korálů. Snižuje riziko vzniku onemocnění, jako je nekróza tkání, bělení korálů, infekce. Obsahuje jód ve formě komplexu. Má formu gelu.
Klíčové vlastnosti
Přípravek pro přípravu roztokuSlouží k prevenci korálůBezpečně čistí tkáněSnižuje riziko vzniku mnoha onemocněníPro všechny korály a sasankyObsahuje jódPohodlná forma geluSeachem Reef Dip je pohodlný přípravek na dezinfekci korálů, který je vhodný k použití. Snižuje riziko vzniku infekce. Zabraňuje vzniku nekrutí, bělení korálů, infekcím s různým podkladem. Účinnou látkou je jód ve formě komplexu. Seachem Reef Dip má podobu gelu, který umožňuje bezpečnou a šetrnou dezinfekci korálů. Vykazuje antibakteriální a protiplísňové účinky, účinně eliminuje prvoky. Doporučuje se pro preventivní koupání nově zakoupených korálů, dokonce i těch, které nevykazují žádné příznaky onemocnění. Používá se také jako lék v případě zjištění infekce. Jak ukázaly testy, je bezpečný pro všechny druhy korálů a sasanek. Díky gelové formě vytváří Reef Dip na povrchu korálu hustou, dobře přilnavou vrstvu, která zajišťuje stálý a dlouhodobý kontakt léčivé látky s infikovanou t

Cena 533 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Seachem Reef Dip 250 ml Jod pro dezinfekci korálů

  • Historie ceny Seachem Reef Dip 250 ml Jod pro dezinfekci korálů

Zobrazit historii ceny Seachem Reef Dip 250 ml Jod pro dezinfekci korálů

Historie nejnižsí ceny Seachem Reef Dip 250 ml Jod pro dezinfekci korálů. Porovnání obchodů, které prodávají Seachem Reef Dip 250 ml Jod pro dezinfekci korálů.

  • Související položky