SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Seachem CoralCrete Purple 114g Lepidlo na korály - diskuze

Seachem CoralCrete Purple 114g Lepidlo na korály
0
0 hodnocení

Výrobce: Seachem

EAN: 00000116031233

SEACHEM CORALCRETE PURPLE 114 g - LEPIDLO NA KORÁLY
umožňuje připevnit kmeny korálů ke skáledvousložkové epoxidové lepidlovytvrzuje se během 5 minut nasucho nebo ponořený pod vodoupasuje na umělou útesovou skálubarva lepidla: fialováSEACHEM CoralCrete Purple (fialová)
Seachem CoralCrete ™ je dvousložkové epoxidové lepidlo ve dvou barevných provedeních (na výběr), které lze použít k upevnění korálů na korálovou skálu nebo k vzájemnému spojování skalních prvků za účelem dosažení stabilního uspořádání v útesových akváriích.
Začíná vytvrzovat asi po 5 minutách, což umožňuje poměrně dlouhou dobu provozu a také rychlé upevnění korálů a skal. Úplné vytvrzení nastává po 24 hodinách.
CoralCrete™ je ideální pro práci s většími koloniemi rozvětvujících se korálů, většinou korálů s velkými polypy nebo korálů přiléhajících ke skalám.
CoralCrete™ je bezpečný pro obyvatele akvária, pokud je používán podle doporučení.Doporučení:
V případě citlivé pokožky noste latexové rukavice.
Odřízněte potřebné množství CoralCrete ™. Zbytek nepoužitého lepidla vložte zpět do obalu. Odstraňte pojistku a hněte lepidlo, dokud nedosáhnete jednotného barevného odstínu.
Po

Cena 409 Kč v 1 obchodě

Dotazy, recenze a diskuze k Seachem CoralCrete Purple 114g Lepidlo na korály

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

  • Související položky