SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Nobilis Tilia Jemný odličovač očí 100 ml - diskuze

Nobilis Tilia Jemný odličovač očí 100 ml
0
0 hodnocení

Výrobce: Nobilis Tilia

EAN: 8596654002535

Šetrný odličovač očí dokonale odlíčí jemnou pokožku očního okolí. Lehké, bezolejové složení nezatěžuje a nedráždí ani citlivou pleť a používat ho mohou i nositelky kontaktních čoček. Aktivní látka Aloe vera pomáhá udržovat pokožku hydratovanou a zajišťuje zklidňující a zvláčňující účinek. Obsažený éterický olej z fenyklu lehce provoní a osvěží unavené oči. Po odlíčení make-upu vám zůstane hedvábný pocit a lehký pohled na vaše přirozeně krásné já.
Pro každou ženu, která používá make-up a požaduje důkladné, ale šetrné odlíčení očí bez zanechání mastného filmu. V profesionální kosmetické praxi je ideální pro další práci s očním okolím (barvení obočí, řas apod.).
Použití:Dbejte na správné a šetrné odlíčení. Pár kapek odličovače naneste na kosmetický tamponek, přitiskněte na víčko, chvilku počkejte, aby měla líčidla možnost se rozpustit, a až poté je setřete několikrát směrem dolů a k vnitřnímu koutku oka. Na tamponek netlačte a oko netřete sem a tam. Poté smyjte vodou nebo dočistěte

Cena od 207 Kč - 259 Kč v 3 obchodech

Dotazy, recenze a diskuze k Nobilis Tilia Jemný odličovač očí 100 ml

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

  • Související položky