NATU Lyofilizovaná červená řepa 100g - diskuze
Výrobce: Natu
EAN: 8596299201669
Rubínově červená řepa, jak ji neznáte! Díky šetrnému sušení mrazem (lyofilizaci) si zachovává svou přirozenou barvu, intenzivní chuť i většinu živin – včetně vysokého obsahu vlákniny. Oproti běžně sušené řepě navíc tolik nebarví, takže se s ní skvěle pracuje i při servírování.
Na první křupnutí překvapí příjemnou sladkostí a jemně zemitým aroma. Perfektní pro milovníky zdravého mlsání i jako kreativní ingredience do studené kuchyně.
Jak ji využít?
do pomazánek, jogurtů nebo hummusu
na dozdobení jednohubek, salátů i dezertů
jako barevný a zdravý topping na krémové polévky
TIP: Zkuste pár kousků posypat na čerstvě upečený kváskový chléb s tvarohovou pomazánkou. Vypadá skvěle a chutná ještě líp!
Věděli jste, že?
Lyofilizace neboli sušení mrazem je nejšetrnější metoda zpracování potravin. Čerstvé suroviny se hluboce zmrazí a následně se z nich při nízkém tlaku odpaří veškerá voda. Díky tomu si lyofilizované potraviny zachovávají své původní vlastnosti jako je barva, plnohodnotná chuť, aroma a obsah zdraví prospěšných látek.
Země původu: EU
Parametry
| - z toho cukry | 56 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Bílkoviny | 9,5 g |
| Energetická hodnota | 1338 kJ / 318 kcal |
| Hmotnost | 100.000g |
| Sacharidy | 58 g |
| Sůl | 0 g |
| Tuky | 0,5 g |
| Vlastnosti | RAW |
| Vláknina | 21,5 g |
Cena 70 Kč v 1 obchodě
Dotazy, recenze a diskuze k NATU Lyofilizovaná červená řepa 100g
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení






















Přidat dotaz