SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

MAGG Leštící kotouč 125mm ze syntetické vlny, aretace šnůrkou

MAGG Leštící kotouč 125mm ze syntetické vlny, aretace šnůrkou
0
0 hodnocení

Výrobce: Magg

EAN: 8591715306430

Leštící disk MAGG 125mm BL9310125
Ať už se chystáte vyleštit lakované povrchy, kov, plast nebo jiné materiály, leštící disk MAGG 125 mm BL9310125 je ideální volbou, která vám pomůže dosáhnout profesionálních výsledků. Tento disk, vyrobený ze syntetické vlny, je navržen tak, aby zajistil rovnoměrné a efektivní leštění. Díky své jednoduché konstrukci a promyšleným detailům je vhodný pro každého, kdo hledá spolehlivého pomocníka při leštění.
Výhody:

Kvalitní syntetická vlna: Materiál disku je nejen vysoce účinný, ale také šetrný k povrchům. Zajišťuje precizní leštění bez rizika poškození, což je důležité zejména u citlivých povrchů, jako jsou laky nebo jemné kovy.
Průměr 125 mm: Kompaktní velikost umožňuje snadnou manipulaci a práci i na menších nebo členitých plochách.
Aretace šňůrkou: Tento praktický prvek zajišťuje pevné upevnění disku k leštícímu nástroji, což usnadňuje práci a zajišťuje jeho stabilitu během používání.
Lehká konstrukce: S hmotností pouhých 0,13 kg se s diskem snadno pracuje i po delší dobu, aniž by způsoboval únavu rukou.

Parametry

DistribuceCZ
Hmotnost0.13 kg
Průměr125 mm

Cena 75 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají MAGG Leštící kotouč 125mm ze syntetické vlny, aretace šnůrkou

  • Historie ceny MAGG Leštící kotouč 125mm ze syntetické vlny, aretace šnůrkou

Zobrazit historii ceny MAGG Leštící kotouč 125mm ze syntetické vlny, aretace šnůrkou

Historie nejnižsí ceny MAGG Leštící kotouč 125mm ze syntetické vlny, aretace šnůrkou. Porovnání obchodů, které prodávají MAGG Leštící kotouč 125mm ze syntetické vlny, aretace šnůrkou.

  • Související položky