Jak mluví zvířátka + CD (Vyprávějí Jana Boušková a Václav Vydra) - Gregor Dalibor
Výrobce: FOTOGREGOR
EAN: 9788087731093
Výrobní číslo: 9788087731093
Nová celobarevná fotografická kniha pro děti z opavského foto & nakladatelství Ing. Dalibor Gregor obsahuje roztomilé fotografie zvířat a dětské básničky s jednoduchým hudebním zápisem motivu skladeb z CD. Klavírní skladbičky pro děti složil pan Luca Gualco, italský klavírista a skladatel. Autorkou veršů je Radmila Gregorová, fotograficky ji doplnil fotograf Dalibor Gregor. Verše na CD vyprávějí známí herci paní Jana Boušková a pan Václav Vydra.
Kniha s CD vznikla ve spolupráci s Nadačním fondem Českého rozhlasu Světluška, kterému bude určena část výtěžku z prodeje knihy.
Parametry
| Autor | Jana Boušková |
| Jazyk | |
| Nakladatelství | Foto Gregor |
| Počet stran | 32 |
| Rok vydání | 2015 |
| Skladatel hudby | Skladatel hudby |
| Vazba | vázaná |
| jazyk | cs |
| Čte | Čte |
| Žánr | Žánr |
Cena od 119 Kč - 152 Kč v 5 obchodech
Obchody, které prodávají Jak mluví zvířátka + CD (Vyprávějí Jana Boušková a Václav Vydra) - Gregor Dalibor
Zobrazit historii ceny Jak mluví zvířátka + CD (Vyprávějí Jana Boušková a Václav Vydra)
- Gregor Dalibor
Historie nejnižsí ceny Jak mluví zvířátka + CD (Vyprávějí Jana Boušková a Václav Vydra) - Gregor Dalibor. Porovnání obchodů, které prodávají Jak mluví zvířátka + CD (Vyprávějí Jana Boušková a Václav Vydra) - Gregor Dalibor.
Statistická analýza vícerozměrných dat
Omalovánky se samolepkami Sofie První
Traja kamoši a fakticky fantastický bu
La Šé'Z Pjér: Indián - Zpráva O Archet
Nehojace sa rany
Otíková čítanka
The People Vs Tech: How the internet i
Průvodce po světě současné estetiky -
Godfrey Rachel: Cambridge English Empo
Kid's Box Level 2 Pupil's Book British
The Count Of Monte Cristo
Zachraňme Černé ouško




























