SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Dior Addict Lip Maximizer lesk na rty - 110 Frosted Opal 6 ml - diskuze

Dior Addict Lip Maximizer lesk na rty  - 110 Frosted Opal 6 ml
0
0 hodnocení

Výrobce: Dior

EAN: 3348901786287

Módní dům Dior přepracoval objemový lesk na rty Dior Addict Lip Maximizer, který nyní obsahuje 90 %* složek přírodního původu. Pečující receptura zajišťuje zrcadlový lesk, plnější rty a okamžitou hydrataci, která vydrží až 24 hodin**.
Lesk na rty Dior Addict Lip Maximizer je dostupný v řadě lesklých odstínů s čirým, intenzivním, třpytivým a holografickým finišem. Má mnohostranné využití – lze jej nosit samostatně jako lesk na rty, nebo jako podklad pod rtěnku pro plnější a hydratované rty.
Množství bylo vypočteno na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2, včetně procentuálního podílu vody. Zbývající ingredience přispívají k účinnosti, smyslové přitažlivosti a stabilitě složení.** Instrumentální test provedený na 30 subjektech.
Použití:
1. Objemový lesk na rty lze nosit samostatně pro zrcadlový lesk.2. Můžete ho nanést také jako podkladovou bázi pod rtěnku pro vyhlazené a hydratované rty. Přebytečné množství odstraňte ubrouskem.
UPOZORNĚNÍ: Objemový lesk nanášejte pouze na nepodrážděné rty. Vyhněte se kontaktu s očima. Aplikaci produktu provází jemné mravenčení a hřejivý pocit, které jsou normální, pokud ale zaznamenáte jiné podráždění, přestaňte produkt používat. 
 

Cena 1 200 Kč v 1 obchodě

Dotazy, recenze a diskuze k Dior Addict Lip Maximizer lesk na rty - 110 Frosted Opal 6 ml

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

  • Související položky