SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Biopekárna Zemanka Datlové bio sušenky s citronovým olejem 100g - diskuze

Biopekárna Zemanka Datlové bio sušenky s citronovým olejem 100g
0
0 hodnocení

Výrobce: Zemanka

EAN: 8594071212032

Výrobní číslo: SMARTAD_8462

Biopekárna Zemanka BIO Datlové sušenky s citronovým olejem 100 g

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve Středních Čechách. Všechny produkty pečeme podle našich vlastních originálních receptur a s nadšením je připravujeme tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Výrobu na počátku řídila Věra Zemanová, profesionální cukrářka a gastronom s více jak 40 letou praxí, která zůstává i nadále duší celé pekárny. Jan Zeman vede celou pekárnu a řídí provoz.

Složení: bio pšeničná mouka hladká, bio datlový sirup 25,4 % (bio sušené datle 75 %, pitná voda), bio neztužený rostlinný tuk (slunečnicový olej a kakaové máslo v různém poměru, voda, emulgátor: slunečnicový lecitin, kyseliny: kyselina citronová), bio rýžový sirup, bio skořice mletá, bio citronový olej 0,03 %. Neobsahuje žádné kypřící látky. Může obsahovat stopy vajec, mléčných výrobků (včetně laktózy) a skořápkových plodů (mandle, lískové a vlašské ořechy).

Všechny naše produkty nesou označení bio, protože při výrobě používáme jen suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Proč? Protože bio výrobky neobsahují umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata.

Vyrábíme ročně p?

Parametry


Cena od 51,90 Kč - 149 Kč v 2 obchodech

Dotazy, recenze a diskuze k Biopekárna Zemanka Datlové bio sušenky s citronovým olejem 100g

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

  • Související položky