Sledujcenu.cz - průvodce nakupováním

Doporučujeme

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ  12 Granule pro suspenzi

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ 12 Granule pro suspenzi

Výrobce: ZENTIVA A.S.

Složení: Účinné látky jeden sáček obsahuje paracetamolum 650 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg Pomocné látky sacharóza 2806,32 mg, aspartam 74,6 mg, dihydrát citronanu sodného 517,40...

více informací

Cena od 129 - 169 Kč v 6 obchodech

Samsung Galaxy S9 černý

Samsung Galaxy S9 černý

Výrobce: Samsung

ěsněný proti prachu a vodotěsný (IP68 ponoření) má také zabezpečení pomocí čtečky otisků prstů a duhovky. AKG sluchátka v balení, podpora DeX, GPS, WiFi, Bluetooth 5.0, NFC, 3G,LTE cat. 18,...

více informací

Cena od 20 880 - 22 543 Kč v 6 obchodech

Cemio KAMZÍK cps.60 2013 ČR

Cemio KAMZÍK cps.60 2013 ČR

Výrobce: Cemio s.r.o.

více informací

Cena od 289 - 359 Kč v 9 obchodech

Vicks SymptoMed complete citrón 10 sáčků

Vicks SymptoMed complete citrón 10 sáčků

Výrobce: WRAFTON LABORATORIES LTD, WRAFTON, BRAUNTON, DEVON

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Vicks SymptoMed Complete citrón Paracetamolum 500 mg, guaifenesinum 200 mg, phenylephrini hydrochloridum10 mg. Prášek pro přípravu perorálního...

více informací

Cena od 94 - 264 Kč v 5 obchodech

Vibovit Imunity želatinové bonbóny 50 ks

Vibovit Imunity želatinové bonbóny 50 ks

Výrobce: Vibovit

Vibovit Imunity doporučujeme všem aktivním dětem od 3 let, jejichž pravidelná fyzická zátěž zvyšuje požadavky na příjem vitamínů a minerálů. Vibovit Imunity obsahuje komplex 11 vitaminů a...

více informací

Cena od 139 - 179 Kč v 7 obchodech