Zvyšte si šanci na získání zaměstnání!

Jste evidováni na Úřadu práce a nedaří se Vám již delší dobu najít práci? Najít zaměstnání je dnes během na dlouho trať, které je potřeba však vyjí vstříc. Svou šanci na získání povolání můžete získat po absolvování rekvalifikačního kurzu ve vzdělávacím centru Seduca.

Kurzem první pomoci si můžete doplnit Vaše vzdělání. Dalším z kurzů, který lze v tomto vzdělávacím centru absolvovat, je kvalifikační či rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách. Tento kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí. Kurz je možné také hradit prostřednictvím úřadů práce. Cena za jednoho účastníka činí 6 800 Kč.

Obsah rekvalifikačního kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon. Během kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách si osvojíte standardy kvality sociálních služeb, základy komunikace, které budou během kurzu rozvíjeny tak, abyste je mohli v praxi plně využít. Získáte také informace o základech ochrany zdraví, etice výkonu činnosti pracovníka v sociálních službách a o sociálně právním minimu.

Více informací se o tomto rekvalifikačním kurzu dozvíte na této webové adrese www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach. Tento kurz je možné absolvovat v Brně, Českých Budějovicích, Havlíčkově Brodě, Jeseníku, Olomouci, Pelhřimově, Praze a ve Žďáru nad Sázavou. Mezi nezbytné požadavky patří dovršení osmnáctého věku, ukončení základního vzdělání, bezúhonnost a zdravotní způsobilost.