Zubní implantáty od Prague Dental Clinic

Zubní implantáty umožňují nahradit snímatelnou protézu pevným můstkem a odstranit nutnost broušení zdravých zubů kvůli zhotovení můstku. Prague Dental Clinic používá k tomuto řešení zubní implantáty v podobě titanových šroubů, které jsou schopné nahradit kořeny zubů. Zubní lékaři Prague Dental Clinic poté ošetří kořeny zubů korunkami, můstkem nebo protézou.

Prague Dental Clinic používají ty nejkvalitnější dentální implantáty značek Straumann, Replace a Nobel Biocare. Tyto dentální implantáty je možné použít při ztrátě jednoho, ale i více zubů. Je možné je použít také při rekonstrukci celé čelisti. Více informací se dozvíte mimo jiné také na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz.

Lidé, u kterých lékaři diagnostikují potřebu dentálního implantátu, by měli mít dostatečně kvalitní zubní kost, na kterou se bude moci dát potřebný implantát nasadit. Zavedení zubního implantátu trvá přibližně půl hodiny a jedná se o naprosto bezbolestný zákrok. Péče o dentální implantát vyžaduje dokonalou a pravidelnou ústní hygienu. Lékaři často doporučují stejně používat kromě zubního kartáčku, také mezizubní kartáček, popřípadě zubní niť, aby dásně nebyly zanícené.

Dentální implantáty jedinečně nahrazují funkci zdravého lidského chrupu a pomáhají tak řešit mnoha pacientům také jejich psychické a společenské problémy. Díky dentálnímu implantátu se budete moci zase usmívat bez zábran a nebudete se muset ostýchat hovořit na veřejnosti. Se zavedením dentálních implantátů od Prague Dental Clinic si budete moci užívat osobního pohodlí více, než doposud.